Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Tefal Just A1961982, 28 cm a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tefal Just A1961982, 28 cm před vámi? Pak čtěte dále.

Tefal Just A1961982, 28 cm popis

* Nový, čtyřvrstvý nepřilnavý vnitřní povrch Resistium® vyztužený minerálními prvky, s vysokou odolností proti oděru a dlouhotrvající nepřilnavostí povrchu.
* Indikátor teploty Thermo-SpotTM
* Dno DurabaseTM s vysokou odolností proti poškrábání a poškození.
* Vnější povrch: černý, nepřilnavý
* Nová, ergonomická rukojet’
* Možnost mytí v myčce
* Použitelný zdroj ohřevu: plyn, elektřina, sklokeramika
* Maximální teplota pro použití v troubě do 175°C
* Vyrobeno ve Francii
* Průměr: 28 cm

Thermo Spot™ jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplo: když získají jednolitou červenou barvu je teplota pánve asi 180 °C – ideální pro začátek dokonalého vaření. Viditelné výsledky vaření – Thermo Spot™ umožňuje dokonalé vaření ve 3 ohledech: zabarvení, textura a chuť.

Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).

Společnost Tefal je součástí skupiny Groupe SEB. V roce 1954 dal Marc Grégoire na radu své manželky a stejně, jako to dělal se svým rybářským nářadím, aplikoval teflonový povlak i na její pánve. Výsledek byl ohromující! Dva roky nato byla založena společnost Tefal, která jako první na světě začala vyrábět pánve na smažení a nádobí s nepřilnavým povrchem. Tento krok revolučním způsobem usnadnil lidem život. Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky zákazníkům se společnost stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Výrobce: Tefal
Obvyklá cena: 415.68