Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Tenda AC9 černý a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tenda AC9 černý před vámi? Pak čtěte dále.

Tenda AC9 černý popis

Bezdrátový router Tenda AC9 razí cestu všem směrovačům nové generace. Nabízí dvoupásmový gigabitový přenos a nový standard 802.11ac a výkonný procesor Broadcom ARM Cortex-A7 a 128MB DDR3 zabezpečuje nejlepší výkon v obou pásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Tento router je ideálním řešením pro hraní online her, streamování HD videí a také pro sdílení souborů nebo tiskárny. Módní design AC9 ve stylu vystoupení zrcadla a brousit arenaceous designu, přidejte záření k sobě, jednoduché a elegantní, plném smyslu vědy a techniky, zvýraznit chuť módy.

Podpora 2,4GHz a 5GHz
Výhod využití obou pásem je hned několik. Ideální způsob rozdělení je použít 2,4GHz pro prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. a 5GHz pro hraní online her, HD streamování videa, zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, tak se WiFi routery z okolí ruší navzájem. Při použití 5GHz vám tato starost zcela odpadá. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí tří 5 dBi antén. Je možné také využít režim zopakování signálu v režimu WISP nebo Universal Repeater. Také je možné nastavení síly signálu pro každou frekvenci zvlášť (Low, Standart, High).

Maximální výkon a rychlost
Díky podpoře veškerých dostupných standardů WiFi 802.11 ac/a/b/g/n je tento router univerzálním a nejvýkonnějším řešením vaší bezdrátové sítě. Obsahuje chipset od známého výrobce z USA, Broadcom. Tento chipset je nastaven v AC9 tím způsobem, aby 2 externí všesměrové antény tvořily co největší pokrytí bezdrátové sítě, zároveň při nejvyšší rychlosti dle dané normy. To vše s inteligentním řízením chipsetu, spotřeby, a kvality služeb tvoří opravdový ideál pro náročnější uživatele.

IPTV a QoS
Služba, která prochází velkým vývojem a stává se čím dál oblíbenější v ČR i SR je právě IPTV. Jedná se o televizní vysílání šířené po Internetu. Tenda AC9 obsahuje nastavení kterým tuto službu povýšíte na vyšší úroveň a bude brána v domácí síti jako hlavní. Samozřejmostí je také pokročilé QoS, díky kterému jsou upřednostněny v síti služby, které jsou náročné na zpoždění a latenci.

SMART Aplikace TendaCloud
Aplikace do Smart mobilního telefonu TendaCloud, díky které můžete ovládat některé funkce, provádět měření a povolit např. WiFi pro návštěvu. Také nastavení WiFi, test signálu, nastavení síly signálu, a přístupová pravidla pro různá zařízení.

WiFi pro návštěvu (Guest Network)
Je možné nastavení sítě pro návštěvu Guest Network a to pro WiFi 2,4 GHz a také pro 5 GHz.

SmartPower & LED
Je možné přesně nastavit v jako dobu bude router vypnutý (pouze v pohotovostním režimu) a kdy se automaticky zapne. Také je možné nastavit LED diody na zařízení, buď nechat zapnuté nebo vypnuté nebo nastavit časovač.

VPN Server / Virtual Server
Tenda AC9 také vyniká plnou funkcí VPN Server. Podporuje PPTP Server a PPTP/L2TP Client, obojí včetně kompletního nastavení. Také funkce Virtual Server díky které je možné nastavení veškerých portů.

Gigabitový přepínač + Gigabitový WAN port
Router obsahuje celkem 4 Gigabitové LAN porty. Tento zabudovaný přepínač vyniká hlavně svojí vysokou propustností až 8 Gb/s. V kombinaci s Gigabitovým WAN portem je ideální pro připojení vysokorychlostního Internetu a provoz objemných datových přenosů.

Sdílení dat pomocí FTP a přístup z Internetu
Router AC9 umožňuje také připojení USB disku nebo tiskárny. Na přístup k datům sdíleným z USB disku je možné vytvořit pro každého uživatele přístupová práva. Přístup k těmto souborům je možný nejen z domácí sítě, ale odkudkoli, kde je přístup k Internetu pomocí funkce FTP serveru. Funkci Print server ocení každý, kdo chce tisknout bez omezení, tiskárna je připojena na USB port a dostupná pro každý počítač v domácí síti.

Zabezpečení a DDNS
Zařízení AC9 podporuje velké možnosti zabezpečení. Nejnovější WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrováním TKIP nebo AES. Tato nabídka je navíc doplněna a WPS. Systém WPS umožňuje připojení pomocí stisknutí tlačítka na routeru a na klientské stanici, router tak automaticky nastaví spojení zabezpečené pomocí WPA2-PSK a není nutné znát heslo do WiFi sítě. Tento způsob je nejen rychlý a jednoduchý, ale také bezpečný. Router také má možnost nastavení DDNS a to pro no-ip.com, 3322.org, dyndns.org.

Vlastnosti:
• Rychlost až 867 Mbps v pásmu 5 GHz a 300 Mbps na frekvenci 2,4 GHz
• Gigabitové kabelové porty pro ultrarychlé rychlosti přenosu dat
• Procesor Broadcom pro stabilní a rychlé WiFi připojení
• Vysoce výkonné zesilovače a externí antény pro skvělé pokrytí

Technická specifikace:

Wi-Fi standardy:
802.11ac/a/b/g/n

Frekvence:
2,4 GHz, 5 GHz

Bezdrátové režimy:
Wireless Router, AP, Router, Repeater

Přenosová rychlost:
1200 Mb/s (2, 4GHz 300Mb/s + 5GHz 900Mb/s)

Rozhraní:
1x tlačítko On/Off
1x tlačítko WIFI
1x tlačítko WPS
1x tlačítko Reset
1x USB 2.0
1x GWAN
4x GLAN

Anténa:
2x 5 dBi, neodnímatelná

Provedení:
Indoor, desktop

Materiál obalu:
Plast

Rozměry (v x š x h):
260 x 330 x 80 mm

Hmotnost:
1,21 kg

Modulace:
DSSS, OFDM

Šířka kanálu:
20 MHz, 40 MHz, 80 MHz

Výstupní výkon:
< 20 dBm (EIRP) Zabezpečení:
MAC ACL, URL filtering, WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK

Způsob ovládání:
HTTP, Remote web management, SMART aplikace do mob. telefonu

Síťové funkce:
UPnP, Virtual server, DMZ host, DHCP server/client, WDS, WPS, IPTV, FTP, VPN Server, SAMBA

QoS:
802.11e WMM, IPTV

Obsah balení:
1x Tenda AC9
1x Stojan k AC9
1x Stručná instalační příručka (CZ,SK,PL,EN)
1x Napájecí adaptér (12V DC, 2000 mA)
1x Datový kabel RJ45

Výrobce: Tenda
Obvyklá cena: 2974.21