Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Zmrzlinovač Tescoma Della Casa a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Zmrzlinovač Tescoma Della Casa před vámi? Pak čtěte dále.

Zmrzlinovač Tescoma Della Casa popis

Vynikající zmrzlinovač pro snadnou přípravu domácí zmrzliny – čerstvou domácí zmrzlinu bez „éček“, konzervantů, umělých barviv a přebytečných sladidel si sami snadno můžete připravit s pomocí zmrzlinovače DELLA CASA od Tescomy.

V čem zmrzlinovač DELLA CASA vyniká?
* Mrazicí hliníkovou nádobu lze ze zmrzlinovače DELLA CASA vyjmout a do mrazničky vkládat samostatně. Mrazicí nádoba DELLA CASA zabere v mrazničce méně místa než konkurenční
zmrzlinovače, které se do mrazničky vkládají celé i s vnější plastovou nádobou.
* Vnější plastová nádoba zmrzlinovače DELLA CASA není díky tomu, že se nevkládá do mrazničky, studená a při přípravě zmrzliny se nerosí, neklouže ani nestudí do dlaní.
* Víko zmrzlinovače má dostatečně velký nalévací otvor, při doplňování ingrediencí do zmrzlinové směsi během přípravy není potřeba víko ani rukojeť ze zmrzlinovače snímat.
* Ve zmrzlinovači DELLA CASA lze pohodlně připravit až 600 ml domácí zmrzliny.
* Součástí výrobku je brožura s recepty pro přípravu různých druhů smetanových i ovocných zmrzlin a sorbetů.
* Ve zmrzlinovači DELLA CASA lze snadno a rychle připravit také ovocné, smetanové, čokoládové, tvarohové a jogurtové ledové nápoje.

Použití:
Příprava mrazicí nádoby:
Mrazicí nádobu dejte přes noc (nejméně na 18 hodin) do mrazničky.

Příprava zmrzlinové směsi:
Zmrzlinovou směs připravte podle receptu a dejte do ledničky nebo mrazničky vychladit, čím nižší bude výchozí teplota tekuté zmrzlinové směsi, tím rychleji zmrzlinu připravíte.

Příprava zmrzliny:
Do zmrzlinovače nalijte 600 ml vychlazené zmrzlinové směsi a začněte plynule otáčet rukojetí. Směs promíchávejte pomalým otáčením lopatky tak, aby nepřimrzala ke stěnám nádoby. Po cca 15–20 minutách směs ztuhne a je připravena k podávání, doba přípravy zmrzliny závisí na druhu a výchozí teplotě směsi.

Materiál:
Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, mrazicí nádoba ze zdravotně nezávadného hliníku.

Udržba:
Všechny plastové části zmrzlinovače DELLA CASA jsou vhodné do myčky. Mrazicí nádobu s chladicí náplní myjte pod tekoucí vodou a osušte, nemyjte v myčce.

Výrobce: Tescoma
Obvyklá cena: 742.93