Přemýšlíte, že si pořídíte produkt elmex Erosion Protection Zubní pasta 75 ml a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt elmex Erosion Protection Zubní pasta 75 ml před vámi? Pak čtěte dále.

elmex Erosion Protection Zubní pasta 75 ml popis

Co je eroze zubů a jak vzniká? Eroze zubů je definována jako ztráta zubní skloviny, způsobená přímým kontaktem zubů s kyselinami pocházejícími např. z nápojů, jídla či ze žaludku. Tyto kyseliny mohou změkčit a postupně rozpouštět zubní sklovinu. Čištění zubů po konzumaci kyselých potravin může ztrátu změkčené skloviny ještě zesílit.

Příklady kyselých potravin

– Ovoce, zejména citrusové plody

– Salátové dresinky s octem

– Kyselé sladkosti

Příklady kyselých nápojů

– Kola/nealkoholické nápoje

– Džusy

– Izotonické nápoje

– Ovocné čaje/ledové čaje

– Víno

Jak pomáhá zubní pasta elmex EROSION PROTECTION?

elmex EROSION PROTECTION s unikátní ChitoActive technologií s obsahem chitosanu, chloridu cínatého a aminofluoridu prokázala svou účinnou ochranu před zubní erozí. Při čištění zubů umožňuje unikátní ChitoActive technologie, aby účinné složky reagovaly s povrchem zubů, a tím je chránily před opakovaným působením kyselin.

Zubní pasta elmex EROSION PROTECTION

– posiluje zubní sklovinu

– zvyšuje odolnost zubů před opakovaným působením kyselin

– dále chrání před ztrátou změkčené zubní skloviny při čištění zubů

Kromě toho aminofluorid chrání před zubním kazem.

Zeptejte se svého zubního lékaře!Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého praktického lékaře nebo zubního lékaře.
Struktura:
Aqua, Glycerin, Sorbitol, Hydrated silica, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Cocamidopropyl betaine, CI 77891, Olaflur, Sodium gluconate, Stannous chloride, Alumina, Chitosan, Sodium saccharin, Sodium fluoride, Potassium hydroxide, Hydrochloric acid
Vlastnosti:
Posiluje zubní sklovinu a účinně chrání před ztrátou zubní skloviny, Vyvinuto švýcarskými specialisty
Výška: 50, Šířka: 171, Hloubka: 39
Rozměry balení: 75ml
Hrubá hmotnost: 119

Výrobce: Elmex
Obvyklá cena: 77