Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Esschert Design BBQ kyblík 30cm recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Esschert Design BBQ kyblík 30cm recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Esschert Design BBQ kyblík 30cm recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Esschert Design BBQ kyblík 30cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Esschert Design BBQ kyblík 30cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Esschert Design BBQ kyblík 30cm?

Esschert Design BBQ kyblík 30cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Esschert Design BBQ kyblík 30cm
Kde koupit:
obchody Esschert Design BBQ kyblík 30cm
Kompletní specifikace:
popis Esschert Design BBQ kyblík 30cm
Český návod:
návod Esschert Design BBQ kyblík 30cm

Přenosný barbecue kyblík na grilování. Kyblík je lehký a skladný. Uvnitř je vespod vyjímatelný perforovaný kulatý rošt, na který se pokládá dřevěné uhlí. Po spálení jeho zbytky propadají dirkami na dno kyblíku. Kyblík je po stranách u dna opatřen otvory pro lepší cirkulaci vzduchu a lepší hoření. Klasický grilovací rošt je také vyjímatelný a vkládá se do kyblíku nahoru.
POUZE PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ!

Materiál: plech, eukalyptové dřevo
Rozměry: průměr nahoře 30,5 cm, průměr dole 20 cm, výška 35 cm
Váha: 1,3 kg

  !UPOZORNĚNÍ!
Před použitím odstraňte všechny obaly a návod k použití. Nenechávejte hořet bez dozoru. Kyblík položte na nehořlavou podložku na bezpečné místo. Zajistěte, aby k ohni neměli přístup děti a zvířata.
Nelijte ani nevkládejte do kyblíku olej či jinou hořlavou… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: