Přemýšlíte, že si pořídíte produkt FERM FDWS-150K recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt FERM FDWS-150K recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

FERM FDWS-150K recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu FERM FDWS-150K a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt FERM FDWS-150K před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na FERM FDWS-150K?

FERM FDWS-150K důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze FERM FDWS-150K
Kde koupit:
obchody FERM FDWS-150K
Kompletní specifikace:
popis FERM FDWS-150K
Český návod:
návod FERM FDWS-150K

Drážkovací fréza ideální pro drážkování betonu, obložených ploch nebo například zdí k uložení elektrických rozvodů nebo potrubí. Široká základna zaručuje vysokou stabilitu frézy, laser pak přesné vedení drážky. Hloubku i šířku drážky je možno nastavit v několika stupních. Přístroj je dodáván v plátěné tašce s bohatým příslušenstvím. Drážkovací fréza ideální pro drážkování betonu, obložených ploch nebo například zdí k uložení elektrických rozvodů nebo potrubí. Široká základna zaručuje vysokou stabilitu frézy, laser pak přesné vedení drážky. Hloubku i šířku drážky je možno nastavit v několika stupních. Přístroj je dodáván v plátěné tašce s bohatým příslušenstvím. Souhrn vlastností

typ: Ferm FDWS – 150K
příkon: 1 600 W
počet otáček za minutu: 6 000
průměr kotouče: 150 mm
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: