Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Ferplast Cottage Mini recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ferplast Cottage Mini recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Ferplast Cottage Mini recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Ferplast Cottage Mini a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ferplast Cottage Mini před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ferplast Cottage Mini?

Ferplast Cottage Mini důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ferplast Cottage Mini
Kde koupit:
obchody Ferplast Cottage Mini
Kompletní specifikace:
popis Ferplast Cottage Mini
Český návod:
návod Ferplast Cottage Mini

Dvoupatrová elegantní klec pro králíky z bíle lazurovaného borovicového dřeva s motivy králíků a trávy s extra hlubokou vaničkou a domkem na spaní. 
Tato dřevěná klec pro vnitřní použití vyniká nejen svým moderním vzhledem, ale také svojí vysokou funkčností. Vanička v prvním patře má zvlášť vysoký okraj, takže mohou Vaši miláčci bez problémů hrabat, aniž by znečistili Váš byt. Střechu je možné otevřít. Ve spodním patře se nacházejí mřížkové šoupací dveře k pohodlnému přístupu do klece během výběhu, nebo ke snadnému čištění. K tomu se dají obě plastové vaničky vytáhnout a snadno vyčistit. U domku na spaní je otevírací střecha. 
Svou elegancí se klec na králíky Cottage hodí do každého bytu a svým pěkným zdobením zaujme každého. 
Dodáváno v rozloženém stavu ve dvou balících. Jednoduchá montáž… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: