Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Franke Turbo Elite TE-75 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Franke Turbo Elite TE-75 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Franke Turbo Elite TE-75 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Franke Turbo Elite TE-75 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Franke Turbo Elite TE-75 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Franke Turbo Elite TE-75?

Franke Turbo Elite TE-75 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Franke Turbo Elite TE-75
Kde koupit:
obchody Franke Turbo Elite TE-75
Kompletní specifikace:
popis Franke Turbo Elite TE-75
Český návod:
návod Franke Turbo Elite TE-75

rozměr [mm]: 200 x 371 výkon [W]: 550 W; 0,75 HP otáčky / min. 2 700 průměr sifonu: 3 1/2 “ hmotnost [kg]: 6,8 hlučnost [dBA]: 40-45 prvky z nerezové oceli včetně ovládacího tlačítka Co je to drtič kuchyňských odpadků? Je to vestavěný kuchyňský spotřebič, který je vhodnou součástí každé moderní domácnosti. Pomocí drtiče kuchyňských odpadků se rychle a bezpečně zbavíte zbytků při přípravě jídel a odpadnou Vám tak nepříjemné a časté výpravy k odpadkovým košem. Zbytky jídel vhazujete přímo do dřezu a nadrcený odpad je odplavován do kanalizace. Během drcení je nutné používat studenou vodu, která způsobuje ztuhnutí tuku a jejich následné nabalení na ostatní nadrcené částečky, čímž se zabrání usazování mastnoty v odpadkovém potrubí. Drtit se dají: zbytky ovoce, zeleniny, vaječné skořápky,… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: