Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Hagen ExoTerra Mlhovač recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen ExoTerra Mlhovač recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Hagen ExoTerra Mlhovač recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Hagen ExoTerra Mlhovač a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen ExoTerra Mlhovač před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen ExoTerra Mlhovač?

Hagen ExoTerra Mlhovač důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen ExoTerra Mlhovač
Kde koupit:
obchody Hagen ExoTerra Mlhovač
Kompletní specifikace:
popis Hagen ExoTerra Mlhovač
Český návod:
návod Hagen ExoTerra Mlhovač

Mlhovač Exo Terra Fogger dokáže v teráriu vytvořit velice efektní mlhu, která zvyšuje okolní vlhkost. Mlhovač je vhodné použít do terárií s živými rostlinami, takže se hodí i jako doplněk paludárií.
Mlhovač se skládá z transformátoru, rozpojovatelného kabelu a vlastního mlhovače, což je kovový 2 cm vysoký válec s průměrem 4 cm. Přístroj funguje na principu ultrazvukem rozechvívané membrány, která rozstřikuje nad hladinu vodu v různě velkých kapkách, ty nejjemnější kapky vytváří jemnou mlhu.
Použití a instalace:
Mlhovač se umisťuje do vlhké části terária do vodní nádrže nebo lze použít velká vysoká miska. Ideální je umístit mlhovač do vodopádu Exo Terra. Exo Terra Waterfall střední a velký má již v sobě zabudovanou kapsu speciálně pro tento mlhovač. Kapsa je zakrytá, takže voda nestříká ven… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: