Přemýšlíte, že si pořídíte produkt HANSCRAFT H300 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT H300 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

HANSCRAFT H300 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT H300 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT H300 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT H300?

HANSCRAFT H300 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT H300
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT H300
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT H300
Český návod:
návod HANSCRAFT H300

Bazénové halogenové světlo hrncové HANSCRAFT H300 300W hrncové světlo pro všechny typy zapuštěných bazénů s mosaznými zástřiky.
Hrncový typ podhladinového halogenového reflektoru-světla 300 W / 12 V s přívodním kabelem o délce 2,6 m (2,6 x 6 mm2). Hrnec světla i jeho rám je vyroben z bílého a odolného ABS plastu, který může být instalován pod vodní hladinou. Tento typ je určen primárně pro veškeré typy bazénů: foliové bazény, polypropylenové bazény, laminátové bazény nebo pro betonové bazény. Hrnec světla je instalován na vnější straně bazénové nádrže a z vnitřní strany je k dispozici sada těsnění a příruby v případě montáže fólie. Součástí hrnce jsou i zapuštěné mosazné zástřiky pro kvalitní dotažení a montáž na bazénu. V balení naleznete i kabelovou flexi hadici VDE pro užití v betonovém… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: