Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Harman Kardon BDS 485S recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Harman Kardon BDS 485S recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Harman Kardon BDS 485S recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Harman Kardon BDS 485S a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Harman Kardon BDS 485S před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Harman Kardon BDS 485S?

Harman Kardon BDS 485S důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Harman Kardon BDS 485S
Kde koupit:
obchody Harman Kardon BDS 485S
Kompletní specifikace:
popis Harman Kardon BDS 485S
Český návod:
návod Harman Kardon BDS 485S

Harman/Kardon BDS485S White, 2.1kanalovy, 330W,4K BluRay system domaciho kina s technologii SPOTIFY connect, AirPlay a Bluetooth®. V jednom kompatibilnim setu, ktery ma v nabidce prave Harman Kardon, se nachazi Bluray prehravac BDS 280S, reproduktorovy system HKTS200, IR dalkovy ovladac, anteny, kabelaz, drzaky k montazi na stenu a dalsi.  
Harman Kardon BDS 280S
Sitovy Bluray system je vysoce vykonnym a primo adaptabilnim ke vsem domacim prenosnym mediim. O jeho elegantnim vzhledu neni treba polemizovat. Ke kladum a preferencim prispivaji HDMI pripojeni s 3D, Audio Return Channel ARC a MHL rozhranim, dale WiFi pripojeni, Apple AirPlay, Bluetooth, MultiConnect technologie s NFC sparovanim, DLNA 1.5 a dalsi. Integrovana sluzba SpotifyConnect dovoluje uzivatelum neomezene streamovani hudby…. více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: