Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy?

Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy
Kde koupit:
obchody Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy
Kompletní specifikace:
popis Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy
Český návod:
návod Hobby Dog Pelíšek pro psa Economy

Jste-li milovníky přírodních tónů nebo vás jednoduše jen neoslovila temná černá, je zde pro vás pelíšek Economy v přírodní tmavě hnědé. Tento obdélníkový pelíšek je barevně i tvarově minimalistický, což odpovídá současným trendům.
Funkčností je však daleko napřed. Jeho povrch z cordury si zamilujete po prvním dni díky odolnosti vůči vodě, snadnému čištění i trvanlivosti a odolnosti vůči psím drápkům. Díky měkčí výplni je také skladný, a tudíž vhodný na cesty. Jakmile ale jednou corduru okusíte, budete ji každopádně vy i váš psí mazlík chtít využívat každý den.
Použitý materiál:
Vrchní část pelíšku – Cordura (pevná, drápkům i nečistotám odolná tkanina)
Spodní část pelíšku – polypropylen. tkanina
Výplň – polyester. vlákno
Potah u pelíšku Economy NENÍ sundávací!
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: