Plánujete dovolenou a nechcete vybrat špatný hotel? Přemýšlíte o Apartmány Slapy – Malá Hrdlička? Chcete si nejprve pročíst zkušenosti s hotelem ostatních návštěvníků? Pak čtěte dále.

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – fotogalerie

počet hvězdiček: **

cena ubytování od: 150
Rekreační areál „Malá Hrdlička“se nachází v těsné blízkosti Slapské přehrady, na jejím levém břehu mezi Ždání a Živohoští v osadě Hrdlička, obec Čím, cca 5 minut chůze od vody. Areál je obklopen lesem, se snadnou dostupností pro osobní vozidla a parkováním v místě. V přímém sousedství se nachází restaurace a prodejna potravin s celotýdenním provozem. Okolní příroda nabízí bohaté vyžití pro houbaře, turisty, cykloturisty a vodní radovánky. Velká vodní plocha Slapské přehrady se přímo vybízí pro vodní sporty – koupání, vyjížďky na lodičkách, surfing, jachting a je téměř celoročně známým rájem rybářů. Pro naše klienty jsou k dispozici zdarma veslice, molo, hřiště na nohejbal a volejbal, klubovna, trampolíny a stolní tenis, venkovní bazén, pískoviště a houpačky, ohniště se sezením a stolní grily. Využít můžete také antukový tenisový kurt. Rekreační areál o celkovém počtu 48 lůžek je plně přizpůsoben k celoročnímu provozu.

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – adresa

Rekrační areál „Malá Hrdlička“ Obec Čím ,Osada Hrdlička ev.č. 86, 262 03 Čím Rezervace pobytů na tel. č. , E-mail : pajula@volny.cz. GPS 49°47’2.453″N, 14°24’10.093″E

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – pokoje

Hlavní rekreační objekt je dvoupodlažní zděný dům s terasovitým uspořádáním s deseti obytnými apartmány. Každý má samostatný vchod na terasu a je vybaven pro čtyři osoby s možností dvou přistýlek formou rozkládací sedačky, kromě apartmánu č. 5, ten je pouze pro 4 osoby . Apartmány mají vlastní WC a sprchu. Součástí vybavení jsou 4 lůžka + přistýlky, barevný televizor, jídelní kout, skříně, kuchyňská linka s vybavením, lednička s mrazákem, el. vařič a varná konvice.

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – služby

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – zařízení pokoje

dětská postýlka

koupelna se sprchou
WC na pokoji

televize
televize

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – hotelové služby

nekuřácký hotel

nastěhování na pokoj od : 14:00
uvolnění pokoje do : 11:00

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – strava a gastro

venkovní terasa

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička- wellness a sport

stolní tenis

cyklistika

možnost rybolovu

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – možnosti pro firmy

tv místnost

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – možnosti placení

hotově

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – pro motoristy

parkoviště

Apartmány Slapy – Malá Hrdlička – nezávazně objednat

[contact-form-7 id=“82785″ title=“Contact form 1″]