Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Hurtta & Co Postroj Trail recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta & Co Postroj Trail recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Hurtta & Co Postroj Trail recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Hurtta & Co Postroj Trail a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta & Co Postroj Trail před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta & Co Postroj Trail?

Hurtta & Co Postroj Trail důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta & Co Postroj Trail
Kde koupit:
obchody Hurtta & Co Postroj Trail
Kompletní specifikace:
popis Hurtta & Co Postroj Trail
Český návod:
návod Hurtta & Co Postroj Trail

Velmi kvalitní postroj pro psa Trail od značky Hurtta, který díky svému ergnonomickému tvaru podporuje přirozený pohyb ramenou. Díky použitým materiálům je psí postroj maximálně pohodlný a prodyšný. Materiál v oblasti hrudníku je velice odolný a poskytující podporu, zádová část je zase prodyšná příjemná a komfortní. Dva popruhy kolem hrudníku a pasu jsou umístěny pro optimální uchycení a podporu. Díky pevné rukojeti, která je na zádové části postroje můžete psovi v případě potřeby pomoci nebo ho například snadněji kontrolovat. 
Pro připnutí vodítka slouží na psím postroji 2 místa s kovovými kroužky – na krku nebo na zádech. Kvalitním 3M reflexní prvky  zajistí že Vašeho pejska nikdo nepřehlédne ve tmě ani v náročných klimatických podmínkách. Mnohé potěší i to, že k postroji lze připojit… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: