Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Ionic-CARE FF-210 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ionic-CARE FF-210 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Ionic-CARE FF-210 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Ionic-CARE FF-210 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ionic-CARE FF-210 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ionic-CARE FF-210?

Ionic-CARE FF-210 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ionic-CARE FF-210
Kde koupit:
obchody Ionic-CARE FF-210
Kompletní specifikace:
popis Ionic-CARE FF-210
Český návod:
návod Ionic-CARE FF-210

Dálkové ovládání: NE
Ionizace: ANO
Příkon (W): 0.5
Typ filtru:
Ventilátor: bez ventilátoru

Ionic-CARE FF-210 – čistič a osvěžovač lednic

Přístroj používá technologie ionizace a produkce ozónu (O3), který má dezinfekční účinky. Přístroj je ideální pro použití v lednici – prodlužuje trvanlivost potravin (např. maso, ovoce, zelenina) a přirozeně eliminuje pachy. Lze ho použít i do skříní, šatníků, botníků, na toaletách a v jiných uzavřených prostorech bez přítomnosti osob.

Operační cykly přístroje se nastavují jedním tlačítkem, které řídí vestavěný inteligentní mikroprocesor. Přístroj má 2 úrovně nastavení chodu (LOW a HI) dle velikosti prostoru, kde je využíván. Úroveň nastavení indikuje blikající LED dioda. Přístroj funguje na 3 ks baterií typu AA (nejsou součástí… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: