Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Jeken CE5700A recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Jeken CE5700A recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Jeken CE5700A recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Jeken CE5700A a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Jeken CE5700A před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Jeken CE5700A?

Jeken CE5700A důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Jeken CE5700A
Kde koupit:
obchody Jeken CE5700A
Kompletní specifikace:
popis Jeken CE5700A
Český návod:
návod Jeken CE5700A

Čistička ultrazvuková JEKEN 5700A 750ml
Ultrazvuková čistička 5700A je vybavena dotykovým displejem a kapacitou nádoby 750 ml. Ideální čistička na brýle, hodinky, šperky, hygienické nářadí, mince, zubní protézy a zubní kartáčky, kartuše tiskáren a nejrůznější kovové předměty.
Pro kvalitnější a rychlejší čištění se doporučuje používat univerzální koncentrát, který zvyšuje účinnost čištění.
Výhody:
Mezi hlavní výhodu patří dotykový displej, který reaguje jako dotykový displej mobilního telefonu. Většina ultrazvukových čističek se ovládá prostřednictvím tlačítka nebo dotykové fólie. Avšak při silnějším stisknutí nebo častějším používání se tlačítko opotřebovalo. Čistička nabízí 4 způsoby čištění (normální čištění – při malém znečištění, čištění se zvýšenou účinností, čištění po částech a… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: