Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm?

Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm
Kde koupit:
obchody Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm
Kompletní specifikace:
popis Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm
Český návod:
návod Jurhan & Co.KG Germany Ratanová zahradní postel ISLAND XXL černá 185 cm

Exkluzivní sluneční ostrov z polyratanu – luxus pro vaši terasu Polyratan je velmi pevné, rovnoměrně vinuté vlákno umělé hmoty, které bylo vyvinuto speciálně pro zahradní nábytek. Materiál se dá snadno čistit a je odolný vůči znečištění. Novinka: Teleskopický stůl WPC teleskopický stůl je z kombinace pevného dřeva a umělé hmoty a dá se rychle a jednoduše vysunout. Desku stolu lze zároveň používat jako podnos a pro bezpečné postavení slouží 3 protiskluzové a do výšky nastavitelné nohy z umělé hmoty. Stůl má kromě toho vnitřní dno z polyratanu, což vytváří odkládací prostor. Odnímatelné potahy sedaček Potahy 7cm hrubých podušek k sezení jsou vodoodpudivé, kromě toho mají skrytý zip. Markýza Skládací markýza s pneumatickými válci poskytuje při slunci příjemný stín a chrání před větrem…. více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: