Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá?

Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá
Kde koupit:
obchody Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá
Kompletní specifikace:
popis Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá
Český návod:
návod Juwel skříň SBX pro akvárium Rio 240 tmavě hnědá

Velice kvalitní skříňka pod akvárium Rio 240, skříňka slouží k uložení náhradních filtrů a dalšího příslušenství, nutného ke správnému chodu celého akvária. Veškeré příslušenství se ve skříňce skryje, a tudíž nekazí celkový dojem.
Snadné otevírání a zavírání dvířek pomocí systému PUSH TO OPEN.

Rozměr: 121 x 41 x 73 cm
Barva: tmavě hnědá
Hmotnost: 32,3 kg
Max. zatížení: 600 kg

Skřínka se dodává v rozloženém stavu. Uvedené rozměry jsou až po smontování. Na vlastní žádost je možné dodat skřínku již smontovanou za příplatek 390,-.
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: