Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 7 Deep Whiskey a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 7 Deep Whiskey před vámi? Pak čtěte dále.

Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g 7 Deep Whiskey popis

Voděodolný korektor pro všechny typy pleti dokáže zakrýt červené žilky, pigmentová znaménka, tetování a veškeré drobné nedokonalosti pleti. Spolehlivý pomocník zdokonalí pleť při denním i slavnostním líčení, je ideální pro líčení před fotografováním i na svatbu. Všechny odstíny lze mezi sebou libovolně mixovat pro dosažení požadované barvy. Dlouhotrvající a voděodolná textura – vydrží i vysoké teploty.
Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Výrobce: Artdeco
Obvyklá cena: 198.51