Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Kovshop biolíh 5l – levandule recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kovshop biolíh 5l – levandule recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Kovshop biolíh 5l – levandule recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Kovshop biolíh 5l – levandule a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kovshop biolíh 5l – levandule před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kovshop biolíh 5l – levandule?

Kovshop biolíh 5l – levandule důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kovshop biolíh 5l – levandule
Kde koupit:
obchody Kovshop biolíh 5l – levandule
Kompletní specifikace:
popis Kovshop biolíh 5l – levandule
Český návod:
návod Kovshop biolíh 5l – levandule

Bioethanol bio líh – palivo pro bio krby.Balení 5L.Vůně: Levandule. Bioetanol – hoří přirozeným plamenem, neuvolňuje žádný zápach, saze nebo kouř. Při hoření vzniká jen vodní pára a oxid uhličitý v množství podobném vzduchu vydechovaném lidmi – je tedy zcela bezpečný pro zdraví a životní protředí. Neobsahuje metylalkohol nebo jiné látky škodlivé zdraví. Doba hoření jednoho litru biopaliva je asi 3-5 hodin v závislosti na výkonu biokrbu a velikosti plamene. Bioetanol je efektivním a relativně levným zdrojem energie. Již po několika minutách používání pocítíte výrazný nárůst teploty v místnosti (v závislosti na velikosti pokoje a typu biokrbu). Pro zapalování doporučujeme používat pouze zapalovač dodaný s biokrbem. Při plnění a zapalování dbejte pokynů výrobce krbu. Před dalším doplněním… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: