Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Lucky Reptile Super Rain Nano recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Super Rain Nano recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Lucky Reptile Super Rain Nano recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Super Rain Nano a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Super Rain Nano před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Super Rain Nano?

Lucky Reptile Super Rain Nano důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Super Rain Nano
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Super Rain Nano
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Super Rain Nano
Český návod:
návod Lucky Reptile Super Rain Nano

Lucky Reptile Super Rain NANO – Extrémně tiché rosící zařízení s nízkými náklady na provoz, určené pro menší terária. – Super Rain Nano od Lucky Reptile je zmenšeninou populárního rosícího zařízení Super Rain II. Hodí se především pro menší terária, optimální funkce je zajištěna při provozu dvou trysek, může však fungovat až se čtyřmi tryskami.
Největší výhodou je maximálně tichý chod přístroje, Super Rain Nano je tedy ideální pro terária v pokojích.
Kompletní sada Super Rain Nano sestává z čerpadla v elegantním krytu, 2 trysek s T-konektorem a šroubením, filtru a přísavek. Čerpadlo je již vybaveno 3 m hadice pro rozvod vody.
Rosící zařízení Super Rain Nano je vhodné napojit na spínací hodiny PRO Timer, které mají nejkratší nastavitelný interval 1 sekundu. Vodu je možné díky filtru čerpat… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: