Přemýšlíte, že si pořídíte produkt MAM antikoliková lahev se silikonovu savičkou 260 ml a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt MAM antikoliková lahev se silikonovu savičkou 260 ml před vámi? Pak čtěte dále.

MAM antikoliková lahev se silikonovu savičkou 260 ml popis

 
Mimořádně jemná silikonová savička pro snadný přechod od maminky k láhvi MAM. Kojení je pro děti nejlepší. Designéři společnosti MAM vyvinuli silikonovou savičku, díky jejímuž patentovanému sametovému povrchu je přechod od maminky k láhvi MAM obzvláště snadný.

Snadné používání
Těsnící kryt je ideální pro běžný denní režim dítěte. Lze jej rovněž používat jako odměrku.

Sametová savička
Patentovaná sametová savička MAM je ze silikonu s určitým rozdílem – žádná jiná není na dotek tak měkká.

Funkční tvar
Široké otvory pro snadné plnění a čištění, stabilně stojí.

Inovace
Dno s ventilem pomáhá snížit výskyt koliky na minimum, snižuje totiž množství spolykaného vzduchu. 80% méně častý výskyt koliky.*

Dno s ventilem zaručuje komfort.
Patentované dno s ventilem lahve Anti-Colic zajišťuje, že děti mohou pít v klidu a uvolněně: Ventilační otvory regulují vyrovnávání tlaku. Mléko může téci rovnoměrně – netvoří se bublinky, ani pěna. Jednoduše uvolněně.

Prokázané účinky
Rodiče vyzkoušeli lahev Anti-Colic opatřenou inovativním dnem s ventilem a 80% z nich se jasně vyjádřilo, jak její používaní prospělo jim i jejich dětem: Děti už nepolykají vzduch, pijí uvolněně, v noci klidně spí. (*Průzkum trhu uskutočněný v roce 2009, lahev testovalo 131 matek). Design lahve MAM se vyznačuje inovativním tvarem a funkcí. Je také praktický: Při mytí stačí odšroubovat dno lahve Anti-Colic. Dno však odstraňujte pouze za účelem mytí – při pití musí být dno lahve pevně přišroubováno, aby se mohly projevit jeho technologicky vyspělé účinky! Těsnost lahve zaručena.
K dispozici v různém barevném provedení, do poznámky prosím uveďte pohlaví Vašeho dítěte.

Savičku lze nasadit na všechny lahve a hrnečky MAM se širokým hrdlem.

Tento výrobek splňuje požadavky evropské normy EN 14350. Další důležité informace naleznete uvnitř. Uschovejte si prosím návod k pozdějšímu použití!

Průtok:
1 Pomalý 0+ měsíce.
2 Střední 2+ měsíce.
3 Rychlý 4+ měsíce.
X Velmi rychlý pro kaši 6+ měsíců.

Výrobce: Mam
Obvyklá cena: 168