Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Monarc Plastový příborník Variant recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Monarc Plastový příborník Variant recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Monarc Plastový příborník Variant recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Monarc Plastový příborník Variant a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Monarc Plastový příborník Variant před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Monarc Plastový příborník Variant?

Monarc Plastový příborník Variant důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Monarc Plastový příborník Variant
Kde koupit:
obchody Monarc Plastový příborník Variant
Kompletní specifikace:
popis Monarc Plastový příborník Variant
Český návod:
návod Monarc Plastový příborník Variant

Plastový příborník s moderním designem v barvě RAL 9006 stříbřitě šedá. Příborník je určený pro vložení do libovolných zásuvek skříky o vnějším rozměru 40, 50, 60, 70, 80 a 90 cm dle výběru. Vynikající kvalita zpracování s neškrábavým povrchem.
Plastový příborník je možné rozměrově upravit ( ořezat ) na požadovaný rozměr, aby přesně vyplnil prostor uvnitř zásuvky. Rozměr příborníku je hodně variabilní – příborník je možné ořezat na šířku až o 4 cm a na hloubku až o 4.5 cm. Je to jednoduché – stačí jen změřit vnitřní rozměr zásuvky a my Vám příborník ořežeme na požadovaný rozměr ( požadovaný rozměr pro ořezání je nutné uvést do poznámky v objednávce ).
Příborník má variabilní systém s možností libovolného nastavení přihrádek a možností objednání vnitřích doplňků dle potřeb.
Dvojitá miska –… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: