Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Mr&Mrs Niki Black Orchid vůně do auta náhradní náplň 1 ks a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Mr&Mrs Niki Black Orchid vůně do auta náhradní náplň 1 ks před vámi? Pak čtěte dále.

Mr&Mrs Niki Black Orchid vůně do auta náhradní náplň 1 ks popis

Zpříjemněte si cestu v automobilu za přispění originální náplně do aroma difuzéru. Italská kvalita neotřelého vzhledu vnese do vašeho vozu nejenom vonný prvek, ale také estetický doplněk. Mr. & Mrs. Fragrance Niky je cestou, jak si dopřávat mnoha lahodných esencí snadno a rychle.
Náplně do aroma difuzéru mohou nabývat nejrůznějších podob a složení. Barevně odlišné prvky, které se vám představují v několika vonných provedeních. Jednoduše aplikovatelná náplň Mr. & Mrs. Fragrance Niky, jíž připevníte k výdechu klimatizace v interiéru svého vozidla.
Malá postavička vám ukáže cestu tím správným směrem. Aromatická výprava, během níž získáte úsměv na tváři, životní energii a dobrou náladu. Užívejte si zdravotně nezávadnou oslnivou svěžest Mr. & Mrs. Fragrance Niky a to až dlouhých 30 dnů. Rozměry jsou 6,5 cm x 5,5 cm x 2 cm.

Výrobce: Mr&Mrs
Obvyklá cena: 118.51