Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Designové nástěnné hodiny 5632 Karlsson 38cm a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Designové nástěnné hodiny 5632 Karlsson 38cm před vámi? Pak čtěte dále.

Designové nástěnné hodiny 5632 Karlsson 38cm popis

Nástěnné hodiny holandské značky Karlsson jsou kvalitní, nápadité a funkční designové doplňky, které oživí každý interiér. Značka Karlsson působí na trhu od roku 1999. Se zastoupením ve více než 80 zemích světa patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značku designových hodin ve své třídě na světě. Karlsson přichází několikrát do roka s novými modely, které pravidelně udivují svoji originalitou a neotřelostí. Pokud od hodin očekáváte design a vkus, zvolte značku Karlsson. Elegantní minimalistické hodiny s embosovanými čísly na ciferníku. ​Chrovaný rámeček a ručičky.  ​Ciferník je krytý ochranným sklem. Průměr hodin: 37,5cm ​Hloubka hodin: 6cm Quartzový hodinový strojek poháněný baterií. ​Materiál: kov ​Záruka: 2 roky.

Výrobce:
Obvyklá cena: 2190