Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Kosmetické zrcátko – teleskopické a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kosmetické zrcátko – teleskopické před vámi? Pak čtěte dále.

Kosmetické zrcátko – teleskopické popis

Teleskopické kosmetické zrcátko je zajímavým doplňkem interiéru koupelny. Je určeno ke zvětšení odrazu obličeje za účelem provádění kosmetických procedur. Pro muže vytváří komfort při holení. Konstrukce zrcadla je vytvořena tak, že pomocí kloubu a kolejniček je jím možno otáčet, naklánět a vysouvat ho pro maximálně komfortní využití. V případě, že jeho využití není zapotřebí, zabírá minimum prostoru ve stavu, kdy je přitištěno ke stěně. Povrchová úprava: tělo zrcadla je plastové, zbývající konstrukce je vyrobena z galvanicky chromované 100% mosazi. Zvětšení 2,5x. Rozměry: – š283/h71/v147 mm – průměr zrcátka je 147 mm, délka teleskopického ramena je maximálně 283 mm – vnitřní průměr je 131 mm. Kvalitní český výrobek. Záruka 15 let. Zrcadlo je součástí koupelnové řady ELLEA.

Výrobce:
Obvyklá cena: 1755