Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Nitecore Digicharger D2 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nitecore Digicharger D2 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Nitecore Digicharger D2 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Nitecore Digicharger D2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nitecore Digicharger D2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Nitecore Digicharger D2?

Nitecore Digicharger D2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Nitecore Digicharger D2
Kde koupit:
obchody Nitecore Digicharger D2
Kompletní specifikace:
popis Nitecore Digicharger D2
Český návod:
návod Nitecore Digicharger D2

Nabíječka Nitecore Digicharger D2 je univerzální inteligentní nabíječka kompatibilní s téměř všemy válcovými dobíjecími bateriemi, čímž se eliminuje potřeba vlastnit několik nabíječek. D2 automaticky detekuje Li-ion, Ni-MH a Ni-Cd akumulátory a přes ruční výběr je také schopna nabíjet baterie LiFePO4. inteligentní nabíjecí obvod vybere optimální nabíjecí režim (CC, CV a dV/dt) pro danou baterii a každý ze čtyř nabíjecích slotů řízených mikroprocesorem  pak monitorují a nabíjí baterie samostatně. Kromě toho integrovaný digitální LCD displej přehledně zobrazuje průběh nabíjení, napětí, proud a čas, zatímco inteligentní funkce automatického vypnutí ukončí nabíjení při dosáhnutí nabitého stavu. Nitecore D2 je nejvyspělejší plně automatická digitální nabíječka. Pouze vložíte baterii, detekuje… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: