Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm?

Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm
Kde koupit:
obchody Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm
Kompletní specifikace:
popis Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm
Český návod:
návod Nobby chladící podložka pro zvířata 90 x 50 cm

Nobby chladící podložka pro zvířata.
Podložka funguje bez vody nebo chlazení. Chladící efekt začíná při kontaktu (odpočinku) zvířete s podložkou. Dochází ke vzniku endotermické reakce, při které se přeměňuje krystalický obsah na kapalinu. Tato endotermická reakce trvá několik hodin.
Podložku není třeba před použitím chladit. Pro super chladivý efekt můžete vložit na chvíli do lednice. Podložka se sama uvede do původního stavu, jakmile ji zvíře opustí.
Podložku lze velmi snadno očistit vlhkým hadříkem, nesmí se prát v pračce. Ideální pro použití v autech.
Velikost: 50 x 90 cm
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: