Přemýšlíte, že si pořídíte produkt ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks) recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks) recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks) recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks)?

ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks)
Kde koupit:
obchody ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks)
Kompletní specifikace:
popis ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks)
Český návod:
návod ORION náhradní tablety do odvlhčovače 450g (4 ks)

Tato tableta je určena do pohlcovače vlhkosti. Pohlcovač zamezuje srážení vlhkosti v rozích místností a oknech, vzniku plísní a s tím spojeními alergiemi, přemění vlhkost v tekutinu zachycenou v nádržce. Pohlcovače jsou vhodné pro použití v bytech, domech, skladech, garážích apod. Orion Tableta do pohlcovače vlhkosti 450 g 3+1 zdarma pohlcuje vlhkost ze vzduch a voda zůstává na dne nádoby. Tableta nevydává žádný zápach. Tableta se postupně rozpouští, po jejím vyčerpání je nutné dát do pohlcovače tabletu novou. Výdrž tablety vždy závisí na velikosti místnosti a vlhkosti. Balení obsahuje 3 kusy plus 1 kus je zdarma. Tableta je určena do pohlcovače Humi 600 ml viz související produkty, ale samozřejmě ji lze použít i do jiných pohlcovačů, jen je nutné se řídit rozměry tablety.
více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: