Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Pampers Active Baby-Dry pleny 4+ Maxi+, 9-16 kg 120 ks a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Pampers Active Baby-Dry pleny 4+ Maxi+, 9-16 kg 120 ks před vámi? Pak čtěte dále.

Pampers Active Baby-Dry pleny 4+ Maxi+, 9-16 kg 120 ks popis

Pampers Active Baby plenky s dvojí ochranou pokožky, absorbující vlhkost rychle a účinně, super-absorpční jádro, nové pružné zapínací pásky, vnitřní elestické okraje manžet okolo nožiček pomáhající předcházet protečeí.
Plenky Pampers pomáhají vašemu děťátku volně se pohybovat a chrání pokožku systémem dvojí ochrany. Absorbují vlhkost rychle a účinně ji oddělují od pokožky miminka a bezpečně ji uzamknou uvnitř super-absorpčního jádra. Nové pružné zapínací pásky se natahují a smršťují až o 10 centimetrů, aby se mohla plenka přizpůsobit i těm nejzaměstnanějším bříškům a ochránila je před protečením. Navíc vnitřní elastické okraje manžet okolo nožiček pomáhají předcházet protečení.
Absorpční jádro pohlcuje moč a uzavírá ji ve formě malých gelových kuliček. Jakmile se moč přemění na gel, nemůže již žádná vlhkost pronikat zpět k pokožce dítěte, a to ani při větším tlaku.
Upínací systém Vnější vrstva plenky je vyrobena z jemného a prodyšného materiálu, podobného bavlně, který umožňuje pronikání vzduchu k pokožce dítěte. Navíc je potištěna veselými vzory. Vrstva pro dodatečnou ochranu urychluje odvádění vlhkosti i v případech, kdy je vaše miminko hlavou dolů, protože zároveň působí jako další překážka proti pronikání moči zpět k pokožce dítěte.
Složení: Petrolatum, Stearyl alcohol, Paraffinum liquidum, Aloe barbadensis leaf extract, CI 61565.

Výrobce: Pampers
Obvyklá cena: 747