Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Pampers plenkové kalhotky 5 Junior, 12-18kg 22 ks a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Pampers plenkové kalhotky 5 Junior, 12-18kg 22 ks před vámi? Pak čtěte dále.

Pampers plenkové kalhotky 5 Junior, 12-18kg 22 ks popis

Pampers 5 plenkové kalhotky 12-18kg 22ks
Abychom pomohli zajistit, že každé ráno bude veselé, máme pro vás dětské plenkové kalhotky Pampers Pants. Díky mikropórům, které odvádí vlhkost od pokožky, poskytují vašemu dítěti až 12 hodin v suchu. Také přebalování je snadné. Plenkové kalhotky jednoduše natáhněte a roztržením boků sundejte. Pak už se jen stačí těšit na skvělý den.
Až 12 hodin v suchu v podobě plenkových kalhotek, které se snadno vyměňují. 2 zóny Dry pro pocit sucha: Rychle absorbují tekutinu a zadržují ji daleko od pokožky vašeho dítěte. Pohodlné v každém směru: Díky pružnému pasu po celém obvodu a manžetkám kolem nožiček se přizpůsobí každému pohybu dítěte a dokonale padnou v jakékoli pozici.
Prodyšné: Mikropóry propouští vhlký vzduch ven z plenky a pomáhají tak vašemu dítěti zůstat v suchu.
Hebké jako bavlna: Vyrobené z materiálu hebkého jako bavlna,* aby se vaše dítě cítilo pohodlně jako ve spodním prádle (*výrobek neobsahuje pravou bavlnu). 
Skvělý pár pro snadnou výměnu plenek! Pro šetrné čištění nezapomeňte dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive.
 
Upozornění: Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení nebo uškrcení.
Složení: Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract
Výška: 213, Šířka: 218, Hloubka: 137
Hrubá hmotnost: 719

Výrobce: Pampers
Obvyklá cena: 156