Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Panasonic TX-58EX703E recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Panasonic TX-58EX703E recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Panasonic TX-58EX703E recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Panasonic TX-58EX703E a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Panasonic TX-58EX703E před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Panasonic TX-58EX703E?

Panasonic TX-58EX703E důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Panasonic TX-58EX703E
Kde koupit:
obchody Panasonic TX-58EX703E
Kompletní specifikace:
popis Panasonic TX-58EX703E
Český návod:
návod Panasonic TX-58EX703E

Obraz 4K HDR plný života v kombinaci s elegancí a flexibilitou. Řada EX703 přináší úžasný obraz v kvalitě 4K HDR a funkce inteligentní televize. Díky jednoduchému sdílení si sledování ještě více užijete a provedení Switch Design dobře zapadne do jakéhokoli prostředí.

4K HDR

Přesné realistické barvy díky vylepšenému zpracování obrazu. Naše technologie 4K HDR využívá veškeré know-how společnosti Panasonic v oblasti kvality zobrazení, a přináší tak krásný, realistický a přesný obraz.

Široké barevné spektrum

Přináší barvy s absolutní přesností v rámci širokého spektra. Díky speciální technologii Wide Colour Phosphor, která dokáže reprodukovat širší rozsah barev, pokrývá více než 90 % standardů DCI. Televizory se širokou škálou barev nabízejí rozsáhlejší paletu přirozených odstínů,… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: