Přemýšlíte, že si pořídíte produkt QNAP TAS-268 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt QNAP TAS-268 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

QNAP TAS-268 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu QNAP TAS-268 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt QNAP TAS-268 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na QNAP TAS-268?

QNAP TAS-268 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze QNAP TAS-268
Kde koupit:
obchody QNAP TAS-268
Kompletní specifikace:
popis QNAP TAS-268
Český návod:
návod QNAP TAS-268

Inovativní duální TAS-268 se systémy QTS a Android™ je bezprecedentní síťové úložné centrum pro ukládání souborů, zálohování, vzdálený přístup a — což je na tom to nejvíce vzrušující — nejlepší prožitek s multimédii a aplikacemi, jaký kdy na NAS zažijete! Kompaktní TAS-268 založený na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 s 2 GB RAM nabízí dobrý výkon jako domácí NAS a díky své velké úložné kapacitě a výstupům do HDMI pro přehrávání médií 4K (H.265 & H.264) může sloužit jako dokonalé mediální centrum zábavy. Abyste měli co nejlepší multimediální prožitek, používejte prostě TAS-268 s klávesnicí a myší. Používání kombinovaného NAS s operačními systémy QTS a Android je velmi praktické. Pro svůj neomezený počet aplikací se řadí k nezbytnostem moderního digitálního života.
Jeden NAS, dva systémy,… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: