Přemýšlíte, že si pořídíte produkt RACING PRO ZK-012 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt RACING PRO ZK-012 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

RACING PRO ZK-012 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu RACING PRO ZK-012 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt RACING PRO ZK-012 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na RACING PRO ZK-012?

RACING PRO ZK-012 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze RACING PRO ZK-012
Kde koupit:
obchody RACING PRO ZK-012
Kompletní specifikace:
popis RACING PRO ZK-012
Český návod:
návod RACING PRO ZK-012

Kancelářské křeslo RACING PRO ZK-012
Právě se nám dostala do rukou žhavá novinka od RACING PRO. Exkluzivní model ZK-012 vyniká pevnou konstrukcí ve sportovním vzevření. Již při prvním dojmu Vás upoutá perfektně tvarovaný skořepinový design.
Pojďme ale hezky popořádku. RACING PRO udělal změny v konstrukčním řešení rámu, a díku tomu je ZK-012 nástupcem nejvyšší možné kvality, kterou lze získat u RACING PRO.
Design nelze očekávat v jiném než sportovním/racingovém stylu. Silně energická červeno/světle modrá kombinace v pruhovém provedení po bočním vedení opěráku a také sedáku doplněná o prvky na pevném plastovém kříži vysoké kvality. Sportovní auto potřebuje kvalitní gumy a ne jinak je tomu u ZK-012, které svými pogumovanými kolečky ve stylu alu-disků přesně vede Vaši trajektorii po podlaze…. více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: