Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Rotala rotundifolia recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rotala rotundifolia recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Rotala rotundifolia recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Rotala rotundifolia a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rotala rotundifolia před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rotala rotundifolia?

Rotala rotundifolia důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rotala rotundifolia
Kde koupit:
obchody Rotala rotundifolia
Kompletní specifikace:
popis Rotala rotundifolia
Český návod:
návod Rotala rotundifolia

Tento Rotala je velmi podobná Ammanii sp. „Bonsai“ a je to klasická akvarijní rostlina. Je zajímavé, že když se vyroste nad hladinou má kulaté listy, ale pod povrchem se vyvíjí podlouhlé a tenké listy. Pod silným světlem ukazuje skutečně krásnou červenou barvu. V malém množství dusičnanů, ale vysoké hladině fosfátů a železa má různé barvy, z růžové na žlutou. česky: kolovka rotundifolia
IN-VITRO rostliny mají oproti klasickým řadu výhod: v kelímku i když vypadá rostlina menší oproti klasickému košíčku je jí několikanásobně více. V košíčku je v průměru okolo 5 stonků, kdežto v kelímku i několik desítek.
Rostliny vypěstované „in-vitro“ technologií neobsahují nemoci, patogeny, řasy ani šneky. Jsou pěstovány v laboratoři ve sterilním prostředí.
Déle vydrží! U košíčkových rostlin, které jsou… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: