Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO?

Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO
Kde koupit:
obchody Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO
Kompletní specifikace:
popis Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO
Český návod:
návod Sada bitů Narex 52-Bit Box SUPER LOCK + Akušroubovák AS 37-Li HYBRO

NAREX AS 37-Li HYBRO je první akumulátorový šroubovák na světě s parametry konvenčního ručního šroubováku Unikátní propojení principů akumulátorového a manuálního použití pro každodenní běžné i odborné praxe Lehký a subtilní pro citlivé úkoly, nabitý energií pro náročné projekty Ergonomicky propracovaný axiální design pro snadnou aplikaci na složitých a nedostupných místech Spolehlivý motor a robustní celokovová převodovka pro vysoký utahovací výkon stroje a dlouhou životnost Automatická aretace vřetena pro manuální režim šroubování Nejlehčí Li-Ion akumulátorový článek pro nejdelší STAND-BY odezvu na trhu Elektronicky monitorovaná vestavěná rychlonabíječka s barevnou signalizační diodou Nabíjecí port Micro USB pro nabíjení z běžných mobilních zařízení Rychloupínací systém nástrojů pro… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: