Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Scheppach HCE 2200 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Scheppach HCE 2200 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Scheppach HCE 2200 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Scheppach HCE 2200 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Scheppach HCE 2200 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Scheppach HCE 2200?

Scheppach HCE 2200 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Scheppach HCE 2200
Kde koupit:
obchody Scheppach HCE 2200
Kompletní specifikace:
popis Scheppach HCE 2200
Český návod:
návod Scheppach HCE 2200

Tlaková myčka Scheppach HCE 2200 je výkonná myčka, se kterou lehce zvládnete většinu běžných i náročnějších úklidových prací.

Díky velmi širokému standardně dodávanému příslušenství se můžete pustit do jakékoliv práce kolem domu, firmy, dílny nebo garáže. Bez problémů umyjete své auto, terénní čtyřkolku, motocykl, zahradní techniku nebo třeba loď. S vhodnými nástavci vyčistíte zídku, verandu, příjezdovou cestu nebo vyčistíte ucpaný odpad. Myčka je vybavena silným motorem o výkonu 2200 W, který umožňuje čerpadlu dosáhnout tlaku až 165 barů.

Pro snadnou obsluhu jsou připojovací prvky a hadice vybaveny rychlospojkami. Základní příslušenství, jako tlaková pistole, elektrický kabel a hadice se dají při skladování pohodlně umístit přímo v držácích na myčce.

Myčka je vybavena čerpadlem se… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: