Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Scheppach UMF 1600 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Scheppach UMF 1600 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Scheppach UMF 1600 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Scheppach UMF 1600 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Scheppach UMF 1600 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Scheppach UMF 1600?

Scheppach UMF 1600 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Scheppach UMF 1600
Kde koupit:
obchody Scheppach UMF 1600
Kompletní specifikace:
popis Scheppach UMF 1600
Český návod:
návod Scheppach UMF 1600

Určeno pro pily: pokosové
Kompaktní a lehký univerzální stojan UMF 1600 od Scheppachu je ideální nejenom pro pokosové pily (je vhodný pro 95% pokosových pil, které jsou na trhu), ale může sloužit jako pracovní stůl i pro některé druhy brusek, dělících pil na kov apod. Používání stojanu je mnohem flexibilnější a pohodlnější způsob, než pokud máte pilu pevně umístěnou na pracovním stole. Jednak Vám potom na ponku nepřekáží, ale hlavně si můžete umístit stojan libovolně do prostoru nebo třeba ven před dílnu, a to se hodí hlavně při krácení delších profilů. Podstavec má snadno sklopné nohy, dá se rychle složit a je vyroben z kombinace lehkého hliníku a oceli. S váhou pouhých 12 kg je tak ideální i pro řemeslníky, kteří často pracují na různých místech a potřebují stojan, který se dá snadno… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: