Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Sony FDR-X3000 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony FDR-X3000 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Sony FDR-X3000 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Sony FDR-X3000 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony FDR-X3000 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sony FDR-X3000?

Sony FDR-X3000 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony FDR-X3000
Kde koupit:
obchody Sony FDR-X3000
Kompletní specifikace:
popis Sony FDR-X3000
Český návod:
návod Sony FDR-X3000

Sony FDR-X3000 je 4K akční videokamera s odolnou konstrukcí (proti mrazu a stříkající vodě), vestavěnou WI-FI a GPS jednotkou a optickou stabilizací obrazu Balanced Optical SteadyShot. Kamera se dodává s podvodním nárazuvzdorným pouzdrem. Pozvedněte akční filmy z pohledu první osoby na novou úroveň díky 4K filmovému rozlišení. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot umožňuje natáčet neuvěřitelně stabilní filmy. Díky odolné konstrukci videokamery Action Cam můžete natáčet prakticky kdekoli. Tělo videokamery je odolné proti stříkající vodě a mrazu a dodávané pouzdro MPK-UWH1 pro snímání pod vodou je odolné proti prachu, nárazům a vodě až do hloubky 60 m.
Sony FDR-X3000 je první akční kamera vybavená technologií Sony BOSS (Balanced Optical SteadyShot) známou z prémiových videokamer,… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: