Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38 recenze a hodnocení a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38 recenze a hodnocení před vámi? Pak čtěte dále.

Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38 recenze a hodnocení popis

Plánujete nákup produktu Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38?

Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38
Kde koupit:
obchody Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38
Kompletní specifikace:
popis Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38
Český návod:
návod Sparkzoo ReptiSpa 80W UVB PAR38

Tato lampa poskytuje plazům tři životně důležitá kritéria najednou:  
UV-B záření: Lampa (reflektorová rtuťová výbojka) vyzařuje UV-B, díky němuž si tělo dokáže vytvořit vitamín D3 a A – které jsou nezbytné pro zdravou pokožku a kosti a umožňují celkové fungování organismu. Bez vitaminu D3 nemůže být ve stravě obsažené kalcium zpracováno, tělo si pak bere vápník z kostí a tím dochází k vážným zdravotním poruchám, které způsobují špatný růst, různé poruchy a mohou končit i uhynutím zvířete.  
Infračervené záření:  Wolframová spirála vydává optimální dávku infračerveného (tepelného) záření, to k životu nutně potřebují poikilotermní neboli exotermní živočichové (ti, kteří přijímají teplotu z okolního prostředí, což jsou všichni živočichové, mimo ptáků a savců).  
Viditelné světlo: Tato lampa… více informací

Výrobce:
Obvyklá cena: