Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i – Záruka 10 let + Servis u zákazníka a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i – Záruka 10 let + Servis u zákazníka před vámi? Pak čtěte dále.

Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i – Záruka 10 let + Servis u zákazníka popis

Běžecký pás inSPORTLine inCondi T60i je kvalitní běžecký pás, určen pro domácí využití. Pás je vybaven bohatou funkční a bezpečnostní výbavou, mezi kterou patří propracovaný computer s podsvíceným LCD displejem, motor o maximálním výkonu 2,5 HP nebo nastavení 20 poloh nastavení sklonu. Stroj disponuje možností propojení s tabletem či iPadem skrze technologii Bluetooth a aplikaci iRunning+. Díky ní je možné si mimo jiné virtuálně zaběhat například v Alpách, světových metropolích a dalších zajímavých místech. Průběh trasy lze sledovat díky Google Maps a Street View přímo na displeji. Aplikace samozřejmě nabízí i nastavování funkcí stroje přímo z Vašeho tabletového zařízení.

Podsvícený LCD displej zobrazuje řadu užitečných informací, mezi které patří rychlost, čas, vzdálenost, tepová frekvence nebo počet spálených kalorií. Mezi další přednosti běžeckého pásu inSPORTLine inCondi T60i patří tichý chod motoru, snímač tepu v rukojetích, maximální rychlost 20 km/h či kolečka pro snadný transport. Robustní konstrukce s běžeckou plochou o rozměrech 126 x 46 cm a nosností 150 kg zaručuje vysokou odolnost stroje během cvičení. Pás je totiž vybaven protihlukovými systémy a gumovými tlumiči, vmezeřenými mezi pásy. Aby byla zaručena maximální bezpečnost, je běžecký pás inSPORTLine inCondi T60i vybaven bezpečnostním klíčem, který ihned zamezí chodu pásu při nepříjemné kolizi. Pro získání těch nejpřesnějších výsledků o vašem tréninku, je pás vybaven důmyslným computerem. Computer nabízí 99 přednastavených programů, uživatelské programy nebo manuální program, při kterém si nastavíte pás přesně podle Vašich představ. Panel je navíc obohacen o držák na elektronické přístroje či knihy.

Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i je mimo jiné vybaven také funkcí měření tělesného tuku, která funguje na principu přidržení snímačů tepu v rukojetích nebo při použití hrudního pásu. Během chvíle se tak dovíte, kolik tuku je ve Vašem těle (BMI). Díky těmto prvkům a výborným vlastnostem se stal Běžecký pás inSPORTLine inCondi T60i oblíbeným a vyhledávaným modelem běžeckého pásu pro domácí využití. 

Klíčové vlastnosti: 

možnost propojení aplikace iRunning+ s běžeckým pásem skrze Bluetooth
možnost připojení hudebního přehrávače či mobilního telefonu
snadné a intuitivní ovládání
kvalitní reproduktory
masivní konstrukce s odolnou povrchovou úpravou
displej zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci, kalorie

Technický popis:

výkon motoru
2,5 HP

rozměry běžecké plochy
126 x 46 cm

zdvih běžecké plochy (sklon)
elektronický

maximální sklon běžecké plochy
5° (8,75 %)

rychlost
1 – 20 km/hod

celkový počet programů
113

přednastavené programy
99

uživatelské programy
12

HRC program
ano (přes aplikaci)

manuální program
ano

snímače tepové frekvence
ano

držák na lahev
ano

stojan na tablet
ano

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

odpružení
Shock Absorbing System

bezpečnostní brzda
ano

přijímač hrudního pásu
ano

hrudní pás součástí balení
ano

audio vstup
ano

sklápěcí konstrukce
ano

celkové rozměry stroje
v133 cm x š76 cm x d176 cm

rozměry ve sklopeném stavu
v150 cm x š76 cm x d100 cm

maximální nosnost
150 kg

hmotnost
82 kg

zdroj napájení
220V, 230V

kategorie
HA (dle EN957)

použití
domácí

Programy a možnosti aplikace iRunning+:

Quick start (rychlý start)
20 přednastavených programů na rychlost a sklon
manuální program na čas, vzdálenost a kalorie
možnost nastavení a uložení vlastních uživatelských programů
program pro kontrolu tepu (HRC)
GYM Center – iRoute: nastavení reálné běžecké trasy skrze Google Maps a Street View a volba oblíbených tratí, sklon pásu kopíruje průběh převýšení trasy
možnost sdílení výkonů na Facebook a Twitter
historie výkonů

Požadavky aplikace iRunning+:

Android: rozlišení displeje 1280*752 Android 4.0 tablet (s úhlopříčkou 10 palců)
iOS: 5.0 a novější verze, iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad, iPad Mini
Wi-Fi připojení k internetu

 

Maximálně tichý chod

Běžecký pás je vybaven speciálními anti hlukovými rozpěrami, které snižuji hluk při dopadu. Nízké hlučnosti přispívá i odhlučnění motoru, který nevydává téměř žádný zvuk. Díky tomu je pás maximálně tichý a vhodný tak i do bytů.
 

 
Vysoká stabilita a nosnost

Mezi hlavní přednost patří celková kvalita zpracování pásu. Díky tomu je dosažena vysoká stabilita, které přispívá i funkce vyrovnávání  nerovností podlahy. Nosnost až 150 kg je samozřejmostí.

 Bohatá programová výbava

Pás nabízí řadu přednastavených programů s různými profily tratě. Zároveň je doplněn o speciální programy, jako je funkce FAT, která je schopna změřit obsah tuku ve Vašem těle nebo HRC program, který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci. Nechybí ani uživatelské programy (12), které šetří čas při nastavování jednotlivých údajů uživatele. 

 Propojení s tabletem

Propojení pásu s aplikací iRunning+ patří mezi hlavní přednost. Skrz aplikaci můžete nastavovat programy, ukládat Vaše naměřené hodnoty, sdílet na sociálních sítích či kontrolovat aktuální informace při běhu (srdeční tep, rychlost, vzdálenost, aj.)

Běhejte kdekoli na světě

V aplikaci iRunning+ si můžete nastavit kteroukoli trasu na světě a to přímo na Google Maps. Můžete tak běhat v ulicích Paříže, po plážích v Miami nebo na horách v Krkonoších. Během tréninku můžete sledovat reálné snímky trasy, tak jako znáte ze Street View. Sklon pásu navíc kopíruje průběh převýšení, díky čemuž lze dosáhnout ještě větší reálnosti. Poznávejte svět z pohodlí domova. 

 

 Komfort a pohodlí

I při běhu na běžeckém páse je důležité cítit se pohodlně. To Vám zaručí řada vylepšení, mezi které patří dotykový panel ovládání nebo reproduktory pro přehrání hudby pomocí telefonu či MP3. 

 
 

Výrobce:
Obvyklá cena: 23990