Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Dámské bavlněné ponožky ASSISTANCE Cupron černá – XS (33-35) a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dámské bavlněné ponožky ASSISTANCE Cupron černá – XS (33-35) před vámi? Pak čtěte dále.

Dámské bavlněné ponožky ASSISTANCE Cupron černá – XS (33-35) popis

Ponožky ASSISTANCE Cupron jsou dámské bavlněné ponožky s příměsí příze s částečkami mědi ve spodní části chodidla, která přirozeně ničí bakterie a zabraňují tvorbě plísní. Proto jsou vhodné především pro osoby s kožními problémy. Zlepšují vzhled pokožky, pomáhají léčit kožní poranění vyplývající z plísňových onemocnění a odstraňují nepříjemný zápach nohou při nošení.  Technický popis:

s příměsí molekul mědi
antibakteriální 
antimykotické účinky
zabraňují zápachu
jsou určeny pro osoby s kožními problémy
materiál: 73% bavlna, 16% polyamid, 9% polyester, 2% Elastan 

 
CUPRON je přírodní bavlněné vlákno s přídavkem oxidu mědi. Ten eliminuje plísně a bakterie způsobující nepříjemné pachy. CUPRON technologie prošla mnoha laboratorními testy, které dokazují, že částečky mědi v přízi jsou netoxické, vhodné pro citlivou pokožku a nedráždí. Měď v ponožkách ničí 99,9% bakterií, zbavuje nohy nepříjemného zápachu, je účinná v odstranění plísní a také zlepšuje stav pokožky na nohou.Bavlna je pevná a příjemná tkanina, využívající se především na oděvy, které jsou častým nošením namáhány a musí se často prát. Pojme velkou část potu, a proto se stala velmi oblíbenou k výrobě spodního prádla.

Výrobce:
Obvyklá cena: 99