Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Dámské kolečkové brusle FILA Mizar 80 Lady 2017 39 a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dámské kolečkové brusle FILA Mizar 80 Lady 2017 39 před vámi? Pak čtěte dále.

Dámské kolečkové brusle FILA Mizar 80 Lady 2017 39 popis

Dámské kolečkové brusle FILA Mizar 80 Lady jsou moderní inline brusle, které vyhovují jak začátečnicím, tak pokročilým bruslařkám. Díky technologii SoftWear jsou brusle velice lehké a nezatěžují zbytečně chodidla, takže budete mít nad svými bruslemi plnou kontrolu. Také se vyvarujete otoků v oblasti zapínání, protože bota brusle je vyrobena z jednoho kusu materiálu a vrstvy se tak při zapínání nepřekrývají. Vysoce prodyšný a odolný materiál se navíc plně přizpůsobí vašemu chodidlu a umožní vám bruslit v naprostém pohodlí. Protože brusle jsou vybaveny speciálním systémem ventilace (technologie Air Flow), zůstanou vaše chodidla vždy suchá.

Brusle se dále vyznačují kvalitním hliníkovým rámem, kolečky o průměru 80 mm a ložisky ABEC 5. Díky propracovanému systému zapínání, který kombinuje tkaničky, přezky a suchý zip vám budou na nohou pevně držet. Dámské kolečkové brusle FILA Mizar 80 Lady mají zajímavou barvu a stylový design, který napodobuje běžecké boty. Jsou vhodné jak pro sportovní, tak pro rekreační využití, takže si s nimi určitě užijete spoustu zábavy. Hledáte-li snadno ovladatelné brusle, které vám poskytnou maximální pohodlí, je pro vás tento model jasnou volbou!
 

Technický popis:

moderní brusle z odlehčeného a prodyšného materiálu
materiál se přizpůsobí tvaru chodidla
technologie SoftWear – zabraňuje otokům a zatěžováním chodidel v oblasti zapínání
technologie Air Flow – speciální systém ventilace, který uchovává chodidla v suchu
poutko pro nazouvání
rám: hliníkový
velikost koleček: 80 mm
materiál koleček: PU
tvrdost koleček: 82A
ložiska: ABEC 5
zapínání: tkaničky, pásek na suchý zip, přezka
vhodné pro sportovní i rekreační využití

Výrobce:
Obvyklá cena: 2899