Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Dámské zeštíhlující tílko inSPORTline Revolution Slim F.002 L-XL (42-46) a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dámské zeštíhlující tílko inSPORTline Revolution Slim F.002 L-XL (42-46) před vámi? Pak čtěte dále.

Dámské zeštíhlující tílko inSPORTline Revolution Slim F.002 L-XL (42-46) popis

Dámské zeštíhlující tílko inSPORTline Revolution Slim je speciální zeštíhlující tílko řady Revolution Slim vyrobené z unikátního materiálu. Díky využití mikrokapslí je tílko bohaté na přírodní aktivní složky, jako je kofein, retinol, mastné kyseliny, aloe a vitamín E. Tyto látky, obsažené v materiálu, si uchovávají své vlastnosti až do 100 a více praní. Revolution Slim materiál má dále výborné účinky v oblasti prodyšnosti, pohlcuje pot a umožňuje přirozené odpařování vlhkosti. Dámské zeštíhlující tílko inSPORTline Revolution Slim neomezuje pohyb, netlačí a zachovává tvarovou stálost i po mnohonásobném použití. Tento materiál je hladký a příjemný na dotek. Testy ukazují jeho nejvyšší hodnotu odolnosti vůči tření 5/5 a zajišťuje také ochranu proti UV záření (UPF 50+). Dámské zeštíhlující tílko inSPORTline Revolution Slim má anticelulitidní účinky, redukují tukovou tkáň, zlepšují krevní oběh a celkově zlepšují vzhled pokožky. Produkty, vyrobené z Revolution Slim tkaniny, se ideálně hodí pro použití při veškerých sportovních aktivitách, jako je běhání, cyklistika, fitness či aerobic. Pro získání štíhle postavy nemusíte měnit každodenní životní styl, stačí si pořídit dámské zeštíhlující tílko inSPORTline Revolution Slim. 

Technický popis:

vysoce funkční a unikátní zeštíhlující tílko
podpora svalové hmoty při i po zátěži
precizní střih kopírující anatomii ženského těla
kvalitní a funkční materiály obsahující aktivní složky
ploché švy
zachování vlastnostní až do 100 a více praní 
rychleschnoucí materiál
materiál: Revolution Slim tkanina (71 % polyamid, 29 % xtra life LYCRA)
vhodné pro běh, cyklistiku, spinning, fitness aktivity aj.

 
XS-S (30-34)
S-M (34-38)
M-L (38-42)
L-XL (42-46)
XL-2XL (46-52)

Obvod pasu
68-78 cm
78-88 cm
88-98 cm
98-110 cm
110-122 cm

Obvod boků
74-84 cm
84-94 cm
94-104 cm
104-116 cm
116-128 cm

 

Revolution Slim tkanina:

způsobuje zmenšení obvodu boků až o 2,5 cm za 6 týdnů 
redukuje efekt pomerančové kůže
zvyšuje pevnost pokožky
zlepšuje mikrooběh 
redukuje tukovou tkáň
zpevňuje kůži
zlepšuje krevní oběh a vzhled pokožky 
redukce efektu pomerančové kůry
ochrana proti UV záření
obsahuje aloe, kofein, mastné kyseliny, vitamíny A, E

Kofein aktivuje rozpad tukových zásob a zlepšuje jejich vstřebávání. Tím dochází k lepšímu odbourávání tuků i v klidovém stavu. Kofein v kombinaci s vitamíny zvyšuje výkonnost a oddaluje únavu, což je předpoklad pro účinné hubnutí.

Aloe Vera obsahuje důležité vitamíny, enzymy, aminokyseliny a minerály napomáhající vyhlazení pokožky. Aloe Vera má navíc zvlhčující a uklidňující účinky na pokožku. Aloe Vera obsahuje velké množství kolagenní bílkoviny, které podporuje rozvoj svalů a úbytek hmotnosti a také pomáhá odstraňovat nadbytečnou vodu z buněk.

Kombinace vitamínů A a E značně podporuje tepennou, žilní i vlásečnicovou cirkulaci. Vitamíny A a E mají hydratační účinky, vyhlazují pokožku a napomáhají zpomalování stárnutí pokožky. V neposlední řadě tyto vitamíny pomáhají odstraňovat volné radikály z těla.

Mastné kyseliny jsou důležité pro všechny buňky v těle, zejména pro pokožku. Mastné kyseliny zabraňují vysušování pokožky. Tyto látky mají také vliv na hubnutí při obezitě.

Účinky podporující hubnutí (obezita, celulitida):

pomáhají aktivovat venolymfatický systém
formují zejména gynoidní typ postavy (hruškovitý)
podporují odvod tuků z problémových partií těla
napomáhají zbavovat se obezity 
vyhlazují pokožku a zabraňují jejímu ochabování
udržují dosažený efekt

 

Výrobce:
Obvyklá cena: 690