Přemýšlíte, že si pořídíte produkt GPS hodinky TomTom Spark Fitness Cardio + Music + sluchátka černá – S (121-175 mm) a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GPS hodinky TomTom Spark Fitness Cardio + Music + sluchátka černá – S (121-175 mm) před vámi? Pak čtěte dále.

GPS hodinky TomTom Spark Fitness Cardio + Music + sluchátka černá – S (121-175 mm) popis

GPS hodinkyTomTom Spark Fitness Cardio + Music v sobě spojuje všechna pozitiva předchozích modelů, tedy samostatného modelu Cardio a modelu Music. Dokáže nejen přesně měřit srdeční tep v reálném čase, ale je vybaven i interním úložištěm s kapacitou 3GB, které dokáže pojmout až 500 písní. Mimo to měří údaje jako rychlost, tempo, spálené kalorie a další. A to u několika různých sportů (běh, plavání, cyklistika, cvičení v posilovně,…). Díky tomu je tento model oblíbený u náročných amatérských sportovců a stává se nezbytností u sportovců profesionálních a jejich trenérů. Technický popis:

velikost úložiště: 3GB
podporované formáty: MP3, AAC
výdrž baterie: sledování aktivity až 3 týdny, GPS až 11 hodin
rozlišení displeje: 144×168
rozměry displeje: 22 × 25 mm
tloušťka: 13,7 mm
hmotnost: 50 g
velikost řemínku: 121-175 mm (S), 143-206 mm (L)
odolnost proti vodě: impregnace: 40 m / 130 stop (5 ATM)
podporované jazyky: čeština, angličtina, španělština, němčina, francouzština, italština, finština, portugalština, nizozemština, polština, norština, švédština, dánština, čínština (tradiční), čínština (zjednodušená), indonéština, japonština
součástí balení jsou originální Bluetooth sluchátka

Funkce a možnosti GPS hodinek:

běžecký pás: srdeční tep, rychlost, tempo, vzdálenost, spálené kalorie a doba trvání
běh: srdeční tep, rychlost, tempo, vzdálenost, spálené kalorie a doba trvání
jízda na kole: srdeční tep, rychlost, tempo, vzdálenost, spálené kalorie a doba trvání (kadence – prostřednictvím volitelného snímače kadence)
halová cyklistika: srdeční tep, spálené kalorie a doba trvání (kadence, rychlost, tempo a vzdálenost – prostřednictvím volitelného snímače kadence)
plavání: kola, vzdálenost, rychlost, doba trvání, spálené kalorie a záběry
volný styl: srdeční tep, rychlost, tempo, vzdálenost, spálené kalorie a doba trvání
posilovna: doba trvání, srdeční tep a spálené kalorie

 

Měření tepu
TomTom Spark Fitness Cardio + Music snímá tep v reálném čase. Díky tomu se dá snadno a efektivně sledovat intenzita tréninku a v závislosti na něm ji i měnit dle potřeby. Ideální funkce pro vytrvalostní či silové tréninky.

 

Hudební úložiště
Sporttester je vybaven integrovanou pamětí o velikosti 3GB, na které lze uložit až 500 skladeb. Díky tomu budete mít oblíbenou hudbu vždy při sobě. Sporttester lze rovněž spárovat se sluchátky podporující technologii Bluetooth, takže při běhu nebudete rozptylováni žádným kabelem. Počet uložitelných písni se liší v závislosti na jejich velikosti.

 

Sledování aktivity
měření aktivity: kroky, aktivně strávený čas, vzdálenost, spálené kalorie a spánek zobrazení: denně a týdně cíle: kroky, aktivně strávený čas, vzdálenost nebo spálené kalorie
 

Trénink:
závod: minulé aktivity, oblíbené a vlastní cíle: čas, vzdálenost nebo kalorie zóna: tempo, tepová frekvence nebo rychlost kola: čas / vzdálenost / ruční intervaly: ano

 

Sledování polohy:
poloha: GPS + GLONASS QuickGPSFix: ano

 

Snímače:
snímače (interní): snímač pohybu (akcelerometr + gyroskop), kompas, optický monitor srdečního tepu snímač (bezdrátový): Bluetooth® Smart upozornění: pípnutí a vibrace

Výrobce:
Obvyklá cena: 7390