Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Leg press Marbo Sport MS-U106 a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Leg press Marbo Sport MS-U106 před vámi? Pak čtěte dále.

Leg press Marbo Sport MS-U106 popis

Leg press Marbo Sport MS-U106 je efektivní stroj, který by neměl v žádné posilovně chybět. Posilování nohou zvyšuje přirozenou tvorbu testosteronu, podporuje tvorbu růstového hormonu svalstva a je velice efektivním cvikem pro spalování tuků. Pevná ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu celého stroje. Na stroji MP-U106 jsou celkem dvě posilovací stanice – klasický leg press, který se po rychlé a jednoduché manipulaci se sklopnou plošinou promění ve stanoviště na dřepy. O pohodlí při cvičení se stará robustní polstrování s dvojitým švem zajišťující dlouhou životnost a odolnost při vysoké zátěži. Opěrné plošiny jsou vyrobeny z vlnitého plechu, díky kterému jsou plošiny protiskluzové. Celý stroj je pak ošetřen práškovým lakováním pro zvýšenou ochranu materiálu konstrukce. Díky těmto vlastnostem je designově perfektní leg press Marbo Sport MS-U106 jasnou volbou při výběru multifunkční stanice na posílení nohou.

 

Technický popis:

stanice pro leg press a dřepy
stabilní a robustní konstrukce
pohodlné polstrování
atraktivní design
dlouhodobá ochrana materiálu práškovým lakem
postranní nakládací trny o průměru 25 mm
možnost naložení kotouče o jakémkoliv průměru
protiskluzové plošiny z vlnitého plechu
výška: 148 cm
šířka: 110 cm
délka: 232 cm
hmotnost: 129 kg
rozměry horní plošiny: 47 x 49 cm
rozměry dolní plošiny: 31 x 55 cm
průměr nakládacích trnů: 25 mm
nosnost: 350 kg
strukturální profil: 50 x 50 x 2 mm
materiál: kvalitní tvrzená ocel
povrchová úprava: práškové lakování
typ závaží: volné
vhodné pro klubové i domácí použití

 

 

Boční trny
Na odolné pruty s průměrem 25 mm lze naložit až 350 kg závaží. Jsou uspořádány tak, že na ně lze naložit i kotouče s velkým průměrem. Zároveň umožňují naložení kotoučů o libovolném průměru (tj. 25 mm, 30 mm nebo 50 mm).
 
 
 
 

 

Protiskluzové plošiny
Součástí stroje jsou dvě oddělené plošiny o rozměrech 47 x 49 cm (leg press) a 31 x 55 cm (dřep). Obě jsou vyrobeny z pevného vlnitého plechu tloušťky 5 mm s protiskluzovou úpravou, což zaručuje bezpečnost a stabilitu při cvičení.
 
 
 
 
 

 

Sklopný systém plošiny
Horní plošina patřící k leg pressu je jednodušše sklopitelná. Díky tomu se z leg pressu rychle stane dřepovací stanice s využitím polstrovaných opěradel na ramena a hlavu ukrývajících se právě nad touto plošinou.
 
 
 
 

 

Robustní a moderní design
Kromě funkčních předností byl při výrobě kladen důraz i na design stroje. Protože tyto dvě věci spolu souvisí, působí skloubení atraktivního funkčního designu a pevného ocelového rámu perfektně synergicky.
 
 
 
 

Zesílená čalounění
Leg press Marbo Sport má moderní a pohodlné čalounění s tloušťkou až 5 cm. Čalounění je anatomicky tvarováno, takže padne na každou postavu. Sešití dvojitým stehem pevnou nití zaručuje dlouhou životnost.
 
 
 
 

 

Gumové podstavce
Aby mohl být stroj vhodný pro jakýkoliv typ podlahy, je leg press MP-U106 vybaven gumovými podstavci. Díky nim může být leg press postaven na jakoukoliv podlahu, aniž by hrozilo riziko poškrábání.
 
 
 
 

 
 
 
 

Výrobce:
Obvyklá cena: 29900