Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Lehátko Rousek GE2 žlutá a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lehátko Rousek GE2 žlutá před vámi? Pak čtěte dále.

Lehátko Rousek GE2 žlutá popis

Vyšetřovací lehátka Rousek jsou určena do lázní, nemocnic, vyšetřoven praktických i odborných lékařů. Jsou vhodná zejména pro rehabilitační a myoskeletální specialisty. Tyto vyšetřovací lehátka jsou také vhodná i pro fyzioterapeuty, pro jejich práci s těžšími pacienty a s využitím složitějších technik.
Všechna vyšetřovací a rehabilitační lehátka jsou klinicky hodnocena, odpovídají vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost podle norem EU. Vyznačují se vysokou bezpečností, velkou tuhostí a stabilitou. Díky skutečně vysoké tuhosti konstrukce jsou samozřejmě také lehátka vhodná na masáže ve spojení s otvorem pro obličej. Rehabilitační a vyšetřovací lehátka jsou oblíbena také pro jejich ovládání, neboť se snadno polohují i s pacientem.
Lehátko Rousek GE2 má zdařilý design s odolnou konstrukcí. Je velice stabilní, jednoduchý na údržbu (málo členitá konstrukce) a oproti minulým modelům je zvýšena bezpečnost především pro pacienty. Díky své jednoduché konstrukci se snadno obsluhuje. Mezi další přednosti patří náklpný podhlavník, otvor pro obličej, šířka 78 cm nebo držák na roli. 
Naše tipy – mohlo by Vás zajímat:

Veškeré lehátka značky Rousek je možné individuálně upravovat. V případě zájmu změny barvy či přidání jiného příslušenství nás před objednáním neváhejte kontaktovat.  

Technický popis:

2-dílné masérské lehátko
syntetická kůže odolná proti oleji a vodě
ocelová konstrukce
elektropohon pro nastavování výšky
držák na roli
tloušťka čalounění: 4 cm
rozměry: šířka 78 cm x délka 195 cm
délka podhlavníku: 45 cm
nastavení podhlavníku: -50° až +30°
nastavitelná výška od země: 45 – 90 cm
hmotnost: 65 kg
nosnost: 170 kg
ilustrační foto

 

Výrobce:
Obvyklá cena: 43990