Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Magnetická bambusová bandáž na kotník inSPORTline S a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Magnetická bambusová bandáž na kotník inSPORTline S před vámi? Pak čtěte dále.

Magnetická bambusová bandáž na kotník inSPORTline S popis

Magnetická bambusová bandáž na kotník inSPORTline z bambusovo-uhlíkového vlákna. Bambusovo-uhlíkové vlákno vyzařuje infračervené paprsky, které podporují krevní oběh, a uvolňuje tlak vyvíjený na danou oblast během sportování. Bandáž je vyrobena z tkaného materiálu o vysoké hustotě, je elastická, měkká, pohodlná a lze ji snadno vyčistit. Magnety zvyšují prokrvení pokožky. Zmírňují tlak vyvíjený na tuto oblast a bolest způsobenou artritidou. Vysoce kvalitní  suchý zip pro rychlé a snadné upevnění, to vše nabízí magnetická bambusová bandáž na kotník inSPORTline.
Technický popis:

účinná bandáž z bambuso-uhlíkového vlákna
univerzální střih pro levou i pravou nohu
podporuje krevní oběh
napomáhá rychlé regeneraci
zvyšuje odolnost organismu proti nemocem
elastická ochranná vystýlka se přizpůsobí tvaru kotníku a chrání jej před poškozením
vysoce kvalitní suchý zip 
4 kusy magnetů
velikostní tabulka viz foto

Výhody uhlíkového vlákna z bambusu:Výborné termoregulační vlastnostiUhlíkové vlákno z bambusu svou porézní stavbou dokáže absorbovat energii z lidského těla a okolí. Rychle schne a absorbuje vlhkost Unikátní křížová struktura snižuje pocení a udržuje pokožku suchou. Tkaniny z tohoto vlákna vynikají velkou odolností proti poškození.Vyzařuje infračervené zářeníUhlíkové vlákno z bambusu vyzařuje infračervené záření které podporuje krevní cirkulaci a udržuje tělo v teple.Ochrana proti UV zářeníEfektivně chrání proti UV záření.Odolnost proti bakteriim a přírodní deodorantStruktura Taiwanského bambusového uhlí obsahují přírodní  minerály, které pohlcují vlhkost, redukují nepříjemné pachy a působí proti bakteriím a plísním.  

Výrobce:
Obvyklá cena: 399