Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Magnetická bambusová bandáž na loket U-care M a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Magnetická bambusová bandáž na loket U-care M před vámi? Pak čtěte dále.

Magnetická bambusová bandáž na loket U-care M popis

Kvalitní U-care magnetická bambusová bandáž na loket. Bambusovo-uhlíkové vlákno vyzařuje infračervené paprsky, které podporují krevní oběh, a uvolňuje tlak vyvíjený na danou oblast během sportování. Bambuso uhlíkové vlákno má také výborné termoregulační vlasnosti, rychle schne a je odolné proti nepříjemným pachům. Bandáž je vyrobena z tkaného materiálu o vysoké hustotě, je elastická, měkká, pohodlná a lze ji snadno vyčistit. Magnety zvyšují prokrvení pokožky, redukují stres, pomáhají při bolestech způsobených artritidou a zmírňují projevy menopauzy. Vysoce kvalitní suchý zip pro rychlé a snadné upevnění. 
Technický popis:

účinná bandáž z bambuso-uhlíkového vlákna
podporuje krevní oběh
napomáhá rychlé regeneraci
zvyšuje odolnost organismu proti nemocem
elastická ochranná vystýlka se přizpůsobí tvaru lokte a chrání jej před poškozením 
vysoce kvalitní suchý zip 
4 kusy magnetů 

Výhody uhlíkového vlákna z bambusu:Výborné termoregulační vlastnostiUhlíkové vlákno z bambusu svou porézní stavbou dokáže absorbovat energii z lidského těla a okolí. Rychle schne a absorbuje vlhkostUnikátní křížová struktura snižuje pocení a udržuje pokožku suchou. Tkaniny z tohoto vlákna vynikají velkou odolností proti poškození.Vyzařuje infračervené zářeníUhlíkové vlákno z bambusu vyzařuje infračervené záření které podporuje krevní cirkulaci a udržuje tělo v teple.Ochrana proti UV zářeníEfektivně chrání proti UV záření.Odolnost proti bakteriim a přírodní deodorantStruktura Taiwanského bambusového uhlí obsahují přírodní  minerály, které pohlcují vlhkost,  redukují nepříjemné pachy a působí proti bakteriím a plísním.   

Výrobce:
Obvyklá cena: 499