Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /data/web/virtuals/258494/virtual/www/domains/vasehodnoceni.cz/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

Přemýšlíte, že si pořídíte produkt Moto helma Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-Yellow L (59-60) a chcete si nejprve pročíst zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Moto helma Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-Yellow L (59-60) před vámi? Pak čtěte dále.

Moto helma Nolan N87 Harp N-Com Flat Black-Yellow L (59-60) popis

Moto helma Nolan N87 Harp N-Com je integrální přilba od známé italské značky Nolan. Velkou předností je této helmy je velké hledí s ochranou proti poškrábání i zamlžování, funkční ventilační systém s AirBooster technologií a pohodlné vnitřní polstrování. To je plně odnímatelné a omyvatelné. Potěší i přítomnost sluneční clony, která přijde vhod především při jízdách proti ostrému slunci. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Moto helma Nolan N87 Harp N-Com splňuje vysoké nároky na kvalitu a je ideální pro mnoho podmínek použití, tedy jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.Technický popis:

ventilační systém AirBooster se 2 vstupy
vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny
plně odnímatelné a omyvatelné polstrování
široké hledí s velkým zorným polem
hledí z kvalitního materiálu odolného proti poškrábání
aplikace Pinlock proti mlžení
VPS sluneční clona s UV 400 ochranou
prostorný interiér i pro nositele brýlí (Eyewear Adaptive System)
zapínání: přeskou se systémem Microlock2
materiál skořepiny: Lexan
hmotnost: 1420 g

Výrobce:
Obvyklá cena: 6790